Dětská péče s Almara Soap

Názory na používání kosmetických přípravků v péči o dětskou pleť se různí. Někomu doma police přetékají zástupy mycích pěn, olejů, zásypů a šamponů na vlásky. Někdo je naopak minimalista a vystačí si při mytí se samotnou vodou. Voda je všemocná, ale máme za to, že na některá místečka zkrátka nestačí. 

Dětská péče s Almara Soap

Šetrná a láskyplná péče

Rozhodování je těžké, přeci jen se jedná o tu nejchoulostivější a nejvoňavější pokožku, která existuje. Miminka opravdu můžete umývat jen vodou, ale vždycky se najde místo, kde by bylo potřeba něco účinnějšího - stačí klidně i jeden správně zvolený přípravek s všestranným využitím. 

Pečlivá hygiena je samozřejmostí, ale nic se nemá přehánět! Pokud budete své miminko nadměrně koupat, tak zbavíte jeho kůži přirozené ochranné vrstvy. Pokožka pak bude náchylná k vysušování nebo dokonce ke kožním problémům. Když bariéra zůstane neporušená, tak navíc nemusíte následně mazat. 

Do taštičky plné pečujících produktů se snažte vybírat speciální přípravky, které jsou jemné a neobsahují žádné chemické látky v podobě konzervantů, pěnidel, parfemací nebo syntetických barviv. Pátrejte po čistém přírodním složení a obloukem se vyhněte následujícím zkratkám: SLS, PEG, TEA nebo parabenům. Do dětské kosmetiky nepatří ani složka “parfum”, která sice může být přírodního charakteru (100% éterické oleje), avšak není nutná a může vyvolat alergické reakce.

Z pečujících přípravků vybírejte takové, které se hodí pro citlivou pokožku. Například ty s obsahem mandlového, meruňkového nebo makadamiového oleje. S čistým bambuckým máslem také nešlápnete vedle!

Pokud vás trápí třeba plenkové opruzeniny, tak sáhněte po přírodních přípravcích s obsahem léčivých bylinek (heřmánek, měsíček). Skvělý je také pupalkový a konopný olej. 

Sortiment pro dětskou pokožku Almara Soap

Záleží nám na malých človíčcích, proto jsme pro ně vyvinuli čisté přírodní produkty. 

Miracle Balm

Miracle Balm

Přírodní balzám na suchou, problematickou pokožku s projevy podráždění

Baby

Baby

Jabón artesanal y natural para pieles super suaves y propensas a irritaciones

7.79 EUR
Cold Days

Cold Days

Přírodní balzám s uvolňujícími účinky

SOS Balm

SOS Balm

Přírodní balzám na podrážděnou pokožku

17.8.2021
Hlavní admin
Cuidado corporal