Jak na šetrné oholení?

Šetrné holení vůči sobě samým i přírodě. Nevěříte? Shave it all dokonale splní všechna tato kritéria. Nemá žádný obal, vytváří velmi bohatou pěnu a to vše jen díky přírodním ingrediencím! 

Jak na šetrné oholení?

Dokonale hladká pokožka bez klasických přípravků na holení?

Pro někoho nepředstavitelné, pro nás ekologická, a ta nejvíc krémová realita! Naše mýdlo Shave It All dokáže vykouzlit tu nejjemnější pěnu ve vesmíru a zaručí vám dokonalou rovnováhu mezi nulovým odpadem a nulovým nežádoucím ochlupením.

Je jen na vás, pro jakou úpravu ho využijete! Ať už si potřebujete oholit nohy, citlivé partie nebo se rozloučit s plnovousem, tohle mýdlo vaší žiletce podá pomocnou ruku. Obsahuje pečující rostlinné oleje včetně bio para ořechového a ricinového - oba jsou lisované za studena. Své místo má zde také bílý jíl, koloidní oves a sušené kokosové mléko. Koloidní oves jsou velmi jemně rozemleté ovesné vločky, které jsou následně umístěny do tekutého média pro lepší aplikaci a vstřebání do pokožky. Jemná pěna mýdla tak dodá pokožce tolik žádanou ochranu a výživu. Třešničkou na dortu je krásná vůně 100% esenciálních olejů pomeranče a levandule!

Před samotným holením doporučujeme aplikovat scrub Sweet Coffee, který se postará o odumřelé kožní buňky a zaručí tak absolutně hladký výsledek. Kávový scrub obsahuje bio mletou kávu, bio třtinový cukr a je obohacen o bio bambucké máslo s mandlovým a slunečnicovým olejem. Po pokožce krásně klouže, a ta po opláchnutí zůstane hydratovaná natolik, že není třeba tělového mléka ani oleje!


Shave It All

Shave It All

Jabón artesanal y natural, muy espumoso, perfecto para un afeitado suave

7.79 EUR
Novedad
SOS Balm

SOS Balm

Přírodní balzám na podrážděnou pokožku

Sweet Coffee

Sweet Coffee

Exfoliante natural corporal y facial de café

8.99 EUR


Jak na to?

Ukážeme si, jak docílit božsky hladkých nohou. Dopřejte si čas a využijte k holení pořádnou koupel!

Začněte s péčí před holením! S tím vám pomůže právě scrub Sweet coffee. Nohy navlhčete, jemně naneste kávový peeling a krouživými pohyby masírujte. Pokožka se prokrví, zbavíte ji odumřelých buněk a bude připravena na další krok. 

Peeling opláchněte horkou vodou, která ještě více změkčí chloupky a otevře póry. Tomuto efektu pomůže i kvalitní pěna, kterou získáte napěněním mýdla Shave it all. Vezměte kostku mýdla a třete ji v navlhčených rukou, nebo namydlete pokožku napřímo. Pěnu pečlivě vmasírujte, aby vám pak žiletka snadno klouzala po těle. Nešetřete na holítku! Pořiďte si kvalitní, který bude mít alespoň 3 břity a ergonomický tvar.

A teď - kudy? Otázkou zůstává, zda holit po směru růstu chloupků, nebo proti němu. U první varianty (po směru) minimalizujete zarůstání chloupků. Je to náročnější metoda a vyžaduje i několik tahů žiletkou. Zároveň vám 100% nezaručí, že chloupky opravdu nezarostou a nemusíte dosáhnout tak hladkých nohou, jako u druhé metody. Holení proti směru růstu chloupků vám zajistí absolutně hladké oholení. Zarůstání chloupků je bohužel rizikem obou možností.

Oholená místa na závěr opláchněte studenou vodou. Studená voda stahuje póry a tím zamezí zarůstání chloupků. Opět klidně napěňte nohy mýdlem, nechce chvíli působit a následně emulzi opláchněte. Nohy osušte jemným ručníkem a aplikujte zklidňující olej nebo máslo. Můžete použít třeba i jeden z našich pleťových olejů! Pokud byste měli pokožku na některých místech více podrážděnou, tak sáhněte po SOS balzámu. 

A jak na jiná místa na těle, podpaží a intimní partie? Vynechte scrub, ale jinak můžete použít úplně stejnou metodu. Zvláště na citlivých místech doporučujeme bezprostředně po oholení použít právě SOS Balm.

 

5.7.2021
Hlavní admin
Consejos y sugerencias