Intimseife

Naturseife für Intimhygiene

100% NATURAL
100% NATURAL
HANDMADE
HANDMADE
100% VEGAN
100% VEGAN
CRUELTY FREE
CRUELTY FREE

Das Produkt ist jetzt vegan.

Herrlich frisch duftende Seife mit Extrakten und Blüten von Kamille und Ringelblume, mit beruhigender Kokosmilch, kolloidale Hafer und 100% ätherischen Öle von Teebaum und Myrte. Die ätherischen Öle sind für ihre außergewöhnlichen antibakteriellen Eigenschaften bekannt.

Die Seife ist außer für Intimwäsche auch zum Waschen von Haut, die gründlich gereinigt werden soll (Abschürfungen, starke Verschmutzung, nach Insektenstichen, bei Ausschlag u. ä.), geeignet. Die Schaumbildung ist relativ gering, wir empfehlen trotzdem möglichst kurze, rasche Anwendung, um einer eventuellen Reizreaktion der Haut vorzubeugen.

Enthält einen sorgfältig zusammengestellten Mix von pflanzlichen Ölen von allerhöchster Qualität, u.a. auch Sesamöl, das wegen seiner entzündungshemmender Wirkung geschätzt wird.

Gewicht: 90 g (±5 g)

7.99 EURinkl. MwSt.
Verfügbarkeit:Auf Lager
icon deliveryLieferung kostenlos ab 59 EUR

Zusammensetzung

wasser, palmöl (RSPO zertifiziert), kokosnussöl, olivenöl, sonnenblumenöl, kaltgepresstes Sesamöl, extrakt z heřmánku, květy heřmánku, květ měsíčku, extrakt z rosaliny, esenciální olej z myrty

INCI

Aqua, Sodium Palmate (RSPO), Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Sunflowerate, Glycerin, Sesamum indicum Seed Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Myrtus communis Oil, Cocos nucifera Milk Powder, Calendula officinalis Flower, Colloidal Oatmeal, Chamomilla recutita Flower , Limonene, Linalool

Ausgewählte Basisinhaltsstoffe


Oft gefragt

Jak probíhá proces výroby mýdel?

Naše mýdla vyrábíme ručně tradiční metodou za studena – smícháním kvalitních rostlinných olejů se zásaditou složkou (hydroxidem sodným). K výrobě používáme původní suroviny, tedy žádné prefabrikované polotovary. Jedině tak vám můžeme zaručit vysokou kvalitu a naprostou transparentnost.

Obsahují mýdla glycerin?

Ano, obsahují, ale pouze ten, který vzniká přirozeně jako vedlejší produkt při zmýdelňovacím procesu a do mýdla ho uměle nepřidáváme. 

Běžně se glycerin do produktů přidává kvůli jeho schopnosti zvlhčovat pokožku. Vždy pátrejte po jeho původu. Může být rostlinný (oleje), syntetický (ropa) nebo živočišný (tuky).

Proč používat tuhé mýdlo?

 Kvalitní přírodní mýdlo je tou nejlepší volbou hned z několika důvodů: 

  1. Tekutá mýdla obsahují oproti tuhému mýdlu pěnidla, konzervanty a další nadbytečné složky, které vznikly synteticky a pro funkci mytí je nutně nepotřebujete. 
  2. Díky svému čistému složení tuhé mýdlo nesmývá z pokožky její ochrannou bariéru a zbytečně ji nedráždí.
  3. V rámci ekologie je tuhé mýdlo skvělou bezobalovou volbou.
  4. Tuhé mýdlo se vám nikde nevylije a je výborným společníkem na cesty.
Jsou mýdla vhodná pro vegany?

Drtivá většina našich mýdel je pro vegany vhodná a tuto informaci vždy najdete uvedenou u toho kterého produktu. 

Jak mýdlo vlastně funguje

Mýdlo patří mezi takzvané amfifilní látky, které mají současné lipofilní i hydrofilní vlastnosti. Mýdlo tedy obsahuje molekuly dvojí povahy. Hydrofilní molekuly přitahuje voda, ale odpuzují je tuky a proteiny a u lipofilních molekul je tomu přesně naopak – vodu odpuzují a vážou se na oleje a nečistoty na pokožce. Špína se uzamkne v mydlinách a smyje se spolu s mýdlem pryč z pokožky.