+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

Energy Boost

Směs 100% esenciálních olejů pro energii a osvěžení

Tato směs esenciálních olejů je určena pro chvíle, kdy je potřeba dodat energii, povzbudit a osvěžit. Obsahuje svěží citrusy (pomeranč, růžový grep) a eukalyptus, který pročišťuje, dezinfikuje a směsi dodává na lehkosti.

Směs olejů je vhodná do kanceláře, pracovny, učebny, jógového studia atp., doporučujeme ji používat během dne.

Pro použití do aromalampy, aromadifuzéru, inhalační tyčinky, odpařovače na radiátor. Vhodná i do sauny. Pro rychlý efekt doporučujeme použít rozprašovač.

Objem 10 ml

11.49 EURvč. DPH
Dostupnost:Skladem
icon deliveryDoprava zdarma od 59 EUR

Vybrané základní ingredience

Pomeranč hořký
Pomeranč hořký
Pomeranč hořký

Popis

Hořké pomeranče jsou plody stálezeleného subtropického stromu s trny dorůstajícího až do výše 10 metrů. Plody tohoto druhu pomerančovníku mají výraznou hořko-kyselou chuť a nejsou příliš poživatelné. Obsahují alkaloidy, silice, polysacharidy, hořké flavonoidní glykosidy, aldehydy, kumariny, aminokyseliny, minerály, pektin, karotenoidy, vitamíny A, B1, C, organické kyseliny a další látky. Z listů, výhonků i slupek pomerančovníku se lisuje esenciální olej.  

Dozvědět se více
Eukalyptus
Eukalyptus
Eukalyptus

Popis

Eukalyptus je vysoký strom původem z Austrálie, z jehož tmavě zelených listů se získává eukalyptový esenciální olej. Esence eukalyptu velmi pronikavě mentolově voní, zároveň má však balzámové až kafrové aroma. Silice eukalyptu obsahuje zejména eukalyptol, u kterého byly potvrzeny silné protizánětlivé účinky.   

Dozvědět se více

Související produkty (4)