+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

O nás

O nás, o mýdlech, o přírodě.
To je Almara Soap

Náš příběh

V roce 2014 jsme se zamilovali do výroby designových mýdel z přírodních ingrediencí a fancy produktů. A tahle naše láska trvá doteď! V roce 2019 se rozrostla i na výrobu přírodní kosmetiky a roku 2020 jsme přidali ještě výrobu voňavých dárkových balíčků. 

Naši moderní výrobnu, kde vznikají všechny naše produktové řady, najdete v samotném srdci Evropy na okraji Prahy. Nyní expandujeme do zahraničí s cílem přiblížit osobitou značku šetrnou k přírodě co možná nejvíce lidem.

Celý náš příběh

Jméno a příjmení

"Nechceme se zařazovat do zástupů firem, které prodávají a vyrábějí přírodní kosmetiku jen proto, že je to právě „in“. Tvoříme produkty, které přispívají nejen ke zdravé pokožce, ale také k psychické pohodě, podporujeme zero waste, eko aktivity, lokální dodavatele a dobročinné organizace, a to vše s ohledem na životní prostředí. 

Pro nás to není jen práce, ale životní filozofie."

Veronika Machková
zakladatelka a majitelka Almara Soap, s.r.o.

Ručně vyráběná mýdla

Ručně vyráběná mýdla

Tuhá mýdla jsou velmi oblíbeným produktem dnešní doby a není se čemu divit! S těmi správnými ingrediencemi totiž pokožku šetrně čistí, nevysušují ji, ale naopak o ni pečují a nenarušují její ochrannou bariéru. Mýdlo je ekologický a zero waste produkt - jednoduše „must have“ pro všechny, kterým záleží na čistém složení, ekologii a životním prostředí. V naší nabídce najdete mýdla různých designů, barev a vůní. Všechna mají promyšlené složení, které je vždy přizpůsobeno na míru danému typu pokožky. 

Ty tvary, vůně, design, mnoha staletími ověřený způsob výroby. To všechno nás nesmírně baví.

O našich mýdlech

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika

Kosmetická řada doplňuje naši kolekci mýdel tak, abychom přirozeně zastoupili základní kroky komplexní péče o pokožku. V nabídce tak najdete např. pleťové oleje a masky, scruby na tělo a rty, funkční balzámy pro péči o namáhanou pokožku nebo jedinečné vlasové elixíry. Naším záměrem není vymýšlet zázračně omlazující a zeštíhlující produkty, ale vytvářet ty s čistými surovinami, bez konzervantů, emulgátorů a dalších chemických aditiv. Stejně jako naše mýdla je i kosmetika šetrná k přírodě a najdete ji v ekologických, znovupoužitelných obalech.

Už si nemusíte vybírat mezi přírodním a zároveň i funkčním produktem!

O naší kosmetice

Suroviny: Nejčistší, nejpřírodnější, šetrné a udržitelné

Suroviny, ze kterých tvoříme

Použité ingredience pečlivě vybíráme vždy s ohledem na jejich původ a kvalitu. Snažíme se co nejvíce surovin nakupovat v bio kvalitě a od menších českých dodavatelů, ale nebojíme se ani těch exotických, jako jsou třeba ájurvédské prášky, které milujeme. Žádné naše suroviny nejsou testované na zvířatech. Chceme, aby nejen výsledný produkt, ale i použité ingredience byly co nejčistší, nejpřírodnější, šetrné a udržitelné. 

Více o surovinách a dodavatelích

Ekologie a zero waste

Ekologie a zero waste

Ctíme přírodu a sami se angažujeme v její ochraně, proto vyrábíme, balíme a expedujeme naše mýdla a kosmetiku tak, abychom co nejvíce šetřili prostředí a život kolem nás.

Více o naší filozofii