+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

Pleťová maska Zelený jíl & kurkuma (Clean Face)

Přírodní maska na obličej pro mastnou a problematickou pleť

100% NATURAL
100% NATURAL
100% VEGAN
100% VEGAN

Pleťová maska Zelený jíl & kurkuma (Clean Face) je maska na mastnou a problematickou pleť. Obsahuje zelený jíl, kurkumu v bio kvalitě a santalový prášek. Zelený jíl je známý svým čisticím a antibakteriálním působením, stejně jako kurkuma. Santal je rovněž známý svými stahujícími účinky a dodává masce příjemnou vůni.

Má zcela přírodní složení a je balena do ekologické skleněné dózy s kovovým víčkem. Po spotřebování ji můžete použít třeba na bezobalové nakupování.

Naše masky vyrábíme v práškové formě. Vydrží tak déle, aktivují se až při kontaktu s tekutinou.

UPOZORNĚNÍ: Kurkuma je účinné barvivo, proto si této masky nedávejte na obličej příliš. Kurkuma by vám mohla zabarvit obličej či ruce do žluta. Použijte masky jen takové množství, abyste ji rozetřeli na tvář, a nenechávejte ji dlouho působit. Někdo na kurkumu může mít i alergii. Proto před aplikací vyzkoušejte vzorek např. na ruce a doporučujeme masku aplikovat večer, ne před důležitou schůzkou.

Obsah: 20 g

8.99 EURvč. DPH
Dostupnost:Skladem
icon deliveryDoprava zdarma od 59 EUR

Složení a ingredience

zelený jíl, bio kurkuma, santalový prášek

Inci

Illite, Curcuma longa Root Extract, Sandalwood Powder

Vybrané základní ingredience

Zelený jíl
Zelený jíl
Zelený jíl

Popis

Zelený jíl je přírodní minerální prášek (zemina), který se skládá ze tří druhů jílů - ilitu, montmorillonitu a kaolinitu. Obsahuje křemičitan hořečnatohlinitý, hořčík a stopové prvky. V kosmetice má všestranné využití.

Dozvědět se více
Kurkuma
Kurkuma
Kurkuma

Popis

Kurkumovník je aromatická vytrvalá bylina, která roste převážně v tropické Asii. Z jejího oddenku se sušením a následným namletím získává známé, silně aromatické a zářivě žluté koření - kurkuma. Obsahuje kurkumin, kyseliny kávovou, skořicovou a p-kumarovou, monoterpeny a seskviterpeny.

Dozvědět se více
Santalové dřevo
Santalové dřevo
Santalové dřevo

Popis

Santalové dřevo se získává ze stromu santalovníku bílého, což je tropický stálezelený strom. Santalové dřevo je proslulé svou tvrdostí a silnou aromatickou vůní. Obsahuje například třísloviny, pryskyřice, fruktózu, glukózu, kyselinu linolovou, olejovou a palmitovou a aminokyseliny. Ve vnitřní části kmenu se nacházím žluté jádro, které obsahuje, stejně jako i kořeny, vonné silice. Z jádra a kořenů se destilací získává esenciální olej používaný v kosmetice, lékařství (včetně Ájurvédy) i v potravinářství. 

 

Dozvědět se více

Ptáte se

Proč jsou masky v prášku?

Práškové masky v sobě ukrývají hned několik výhod! Díky této formě mohou mít to nejčistší složení, které si umíte představit. Nekazí se, takže nemusí obsahovat konzervanty a ani jiné pomocné látky. Navíc si ji vždy namícháte úplně čerstvou a na míru dle toho, co vaše pleť zrovna potřebuje. Můžete se rozhodnout, zda k aktivaci masky použít vodu, hydrolát, nebo pleťový olej.