SHAMPOO BAR | Fresh Hair

Champú sólido artesanal y natural para cabellos normales, suaves y grasos

100% NATURAL
100% NATURAL
HANDMADE
HANDMADE
100% VEGAN
100% VEGAN
CRUELTY FREE
CRUELTY FREE

Un champú elaborado mediante el proceso en frío, al igual que nuestros jabones.

La fórmula de los aceites utilizados está especialmente mezclada para cabellos normales, grasos y finos.

Contiene extracto de hojas de abedul, hojas de abedul, extracto de henna, arcilla blanca y esencia de citronela, que tiene propiedades muy calmantes y antibacterianas, además de oler de maravilla. Lavarse con este champú debería ayudar a evitar la incómoda sensación de picor y grasa en el cabello, a la vez que lo cuida y lo nutre. Aporta volumen al cabello fino.

Contiene una alta proporción de aceites vegetales cuidadosamente mezclados de la más alta calidad, en este champú adecuado para cabellos y pieles grasas.

Recomendación: si tiene problemas con los champús que hacen que su cabello huela mal, le recomendamos que lo extienda con una toalla inmediatamente después del lavado o que lo seque sin peinar antes de peinarlo con un peine o un cepillo. Hemos comprobado que el cabello no huele en absoluto.

Después del lavado, también recomendamos utilizar nuestro enjuague capilar HAIR ELIXIR | FRESH HAIR.

Peso: 90 g (± 5 g)

7.99 EURIVA incluido
Disponibilidad:En stock
icon deliveryEnvío gratuito a partir de 59 EUR

Contenido y ingredientes

agua, aceite de coco, aceite de palma (RSPO), aceite de oliva, aceite de girasol prensado en frío, aceite de pepitas de uva prensado en frío, hojas de abedul, extracto de abedul, aceite esencial de citronela, arcilla blanca, polvo y extracto de henna, tallos con hojas de melisa,

Inci

Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Palmate (RSPO), Sodium Olivate, Helianthus annuus Seed Oil, Glycerin, Vitis vinifera Seed Oil, Betula pendula Leaf Extract, Cymbopogon winterianus Herb Oil, Kaolin, Betula pendula Leaf, Cassia obovata Leaf Powder, Melissa officinalis, Geraniol, Citronellol, Limonene, Citral


Productos relacionados (5)

Vuestras preguntas

Jaké jsou benefity našich šamponových mýdel oproti běžným šamponům?

Komerční šampony obsahují drsné čisticí prostředky, které odstraňují z vlasů přirozený maz, pokožku vysušují a vytvářejí matné vlasy bez života. Nutí vás to k různým kůrám na vlasy, kondicionérům a dalším prostředkům, jak vlasy zjemnit a napravit. Drsné chemikálie v komerčních přípravcích se však mohou ukládat do vlasové pokožky, ucpat vlasové folikuly, vést k zeslabení vlasů a tvorbě lupů a k suché, svědivé pokožce.

Přírodní péče o vlasy Almara Soap obsahuje pouze přírodní rostlinné oleje, hennu, jíly, čisté éterické oleje a bylinkové nálevy, které se snadno vstřebávají, zvlhčují a vyživují vlasy a pokožku hlavy. Nic umělého, nic syntetického, jen zdravé přírodní složky.

Jak používat tuhý šampon/ mýdlo na vlasy?

Jako klasické mýdlo. Namočte vlasy vodou, vezměte kostku do ruky a krouživými pohyby vytvořte na vlasech pěnu. Pěnu rozetřete po celé hlavě a vlasech, nechte nějakou dobu působit. Poté opláchněte.

Pění tyto šampony?

Ano a velmi výrazně. Je to dáno pečlivě vybranou směsí rostlinných olejů, které přirozeně pění. Není potřeba žádných pěnivých činidel.

Proč vlastně používat tuhý šampon, a ne třeba nějaký tekutý v bio kvalitě?

Naše mýdla jsou bezobalová. Pokud je pro vás důležitá ochrana prostředí, důvod, proč používat mýdlo, je jasný. Navíc v tekutých produktech najdete mnoho ingrediencí, které jsou zbytečné a jsou tam jen proto, aby šampon pěnil, aby složky spolu patřičně reagovaly a vůbec šamponovou hmotu vytvořily, a aby se produkt nezkazil. No, a navíc je s tuhým produktem mnohem větší zábava ?.

Nikdy jsem mýdlo na vlasy nepoužíval/a, používal/a jsem doteď klasický tekutý šampon. Co mám očekávat?

Při přechodu z klasických komerčních i bio šamponů je možné, že si vlasy budou muset na šampon v mýdlové formě zvyknout. Je to dáno zaprvé vyšším pH, které mýdla přirozeně mají, a zároveň tím, že je mýdlo zcela přírodní a neobsahuje složky, které najdete v tekutých šamponech. Jedná se o tenzidy, které uhlazují vlasové vlákno, najdete je i v kondicionérech. Proto vám vlasy po použití mýdlového šamponu mohou připadat tvrdší, a ne tak uhlazené. Je to jen otázka zvyku. Mýdlový šampon je pro vlasy mnohem prospěšnější než komerční šampon.

Po umytí mám na vlasech zvláštní pocit. Vlasy jsou mastné a jakoby povoskované.

To je častý problém, na který naráží mnoho lidí, kteří začnou mýdlové šampony používat. Máme mnoho zákazníků, kteří vůbec nemají s přechodem na šampon problém, ale někdo má problémy i po několika týdnech užívání. Především lidé s dlouhými vlasy. Jelikož je to časté téma, věnujeme mu delší povídání zde (pdf, 200kb).