SHAMPOO BAR | Fresh Hair

Naturhaarseife für normales, feines oder fettendes Haar

100% NATURAL
100% NATURAL
HANDMADE
HANDMADE
100% VEGAN
100% VEGAN
CRUELTY FREE
CRUELTY FREE

Diese Haarseife wird wie all unsere Seifen im Kaltsiedeverfahren hergestellt. 

Die Formel der verwendeten Öle wurde speziell für normale und fettige Kopfhaut und feines Haar entwickelt.

Die Haarseife enthält Birkenblattextrakt, Birkenblätter, Hennaextrakt, weiße Tonerde und ätherisches Öl von Citronella, die eine sehr beruhigende und antibakterielle Wirkung hat und zudem wunderbar duftet. Das Waschen mit diesem Shampoo soll das unangenehme Gefühl von juckendem und fettigem Haar beseitigen und gleichzeitig das Haar pflegen und mit Nährstoffen versorgen und feinem Haar mehr Volumen verleihen.

Sie enthält einen hohen Anteil an sorgfältig ausgewählten pflanzlichen Ölen von höchster Qualität, geeignet für fettiges Haar und fettige Haut.

Unser Tipp: Wenn sich die Haare beim Waschen mit Haarseife verknoten und verwirren, empfehlen wir sie direkt nach dem Waschen mit Handtuch leicht anzutrocknen, oder die Haare – ohne sie vorher zu bürsten – mit Fön zu trocknen und erst danach mit Bürste durchkämmen.

Nach dem Haarewaschen empfehlen wir die Verwendung unserer Haarspülung - HAIR ELIXIR | FRESH HAIR.

Gewicht: 90 g (± 5 g)

7.99 EURinkl. MwSt.
Verfügbarkeit:Auf Lager
icon deliveryLieferung kostenlos ab 59 EUR

Zusammensetzung

wasser, kokosnussöl, palmöl (RSPO zertifiziert), olivenöl, kaltgepresstes Sonnenblumenöl, kaltgepresstes Traubenkernöl, březové listy, březový extrakt, ätherisches Zitronengras-Öl, tonerde weiß, extrakt z henny, nať meduňky

INCI

Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Palmate (RSPO), Sodium Olivate, Helianthus annuus Seed Oil, Glycerin, Vitis vinifera Seed Oil, Betula pendula Leaf Extract, Cymbopogon winterianus Herb Oil, Kaolin, Betula pendula Leaf, Cassia obovata Leaf Powder, Melissa officinalis, Geraniol, Citronellol, Limonene, Citral


Oft gefragt

Jaké jsou benefity našich šamponových mýdel oproti běžným šamponům?

Komerční šampony obsahují drsné čisticí prostředky, které odstraňují z vlasů přirozený maz, pokožku vysušují a vytvářejí matné vlasy bez života. Nutí vás to k různým kůrám na vlasy, kondicionérům a dalším prostředkům, jak vlasy zjemnit a napravit. Drsné chemikálie v komerčních přípravcích se však mohou ukládat do vlasové pokožky, ucpat vlasové folikuly, vést k zeslabení vlasů a tvorbě lupů a k suché, svědivé pokožce.

Přírodní péče o vlasy Almara Soap obsahuje pouze přírodní rostlinné oleje, hennu, jíly, čisté éterické oleje a bylinkové nálevy, které se snadno vstřebávají, zvlhčují a vyživují vlasy a pokožku hlavy. Nic umělého, nic syntetického, jen zdravé přírodní složky.

Jak používat tuhý šampon/ mýdlo na vlasy?

Jako klasické mýdlo. Namočte vlasy vodou, vezměte kostku do ruky a krouživými pohyby vytvořte na vlasech pěnu. Pěnu rozetřete po celé hlavě a vlasech, nechte nějakou dobu působit. Poté opláchněte.

Pění tyto šampony?

Ano a velmi výrazně. Je to dáno pečlivě vybranou směsí rostlinných olejů, které přirozeně pění. Není potřeba žádných pěnivých činidel.

Proč vlastně používat tuhý šampon, a ne třeba nějaký tekutý v bio kvalitě?

Naše mýdla jsou bezobalová. Pokud je pro vás důležitá ochrana prostředí, důvod, proč používat mýdlo, je jasný. Navíc v tekutých produktech najdete mnoho ingrediencí, které jsou zbytečné a jsou tam jen proto, aby šampon pěnil, aby složky spolu patřičně reagovaly a vůbec šamponovou hmotu vytvořily, a aby se produkt nezkazil. No, a navíc je s tuhým produktem mnohem větší zábava ?.

Nikdy jsem mýdlo na vlasy nepoužíval/a, používal/a jsem doteď klasický tekutý šampon. Co mám očekávat?

Při přechodu z klasických komerčních i bio šamponů je možné, že si vlasy budou muset na šampon v mýdlové formě zvyknout. Je to dáno zaprvé vyšším pH, které mýdla přirozeně mají, a zároveň tím, že je mýdlo zcela přírodní a neobsahuje složky, které najdete v tekutých šamponech. Jedná se o tenzidy, které uhlazují vlasové vlákno, najdete je i v kondicionérech. Proto vám vlasy po použití mýdlového šamponu mohou připadat tvrdší, a ne tak uhlazené. Je to jen otázka zvyku. Mýdlový šampon je pro vlasy mnohem prospěšnější než komerční šampon.

Po umytí mám na vlasech zvláštní pocit. Vlasy jsou mastné a jakoby povoskované.

To je častý problém, na který naráží mnoho lidí, kteří začnou mýdlové šampony používat. Máme mnoho zákazníků, kteří vůbec nemají s přechodem na šampon problém, ale někdo má problémy i po několika týdnech užívání. Především lidé s dlouhými vlasy. Jelikož je to časté téma, věnujeme mu delší povídání zde (pdf, 200kb).