+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

Chocoholic's Dream

Probuďte se v tom nejsladším snu plném čokolády, karamelu a kakaa

HANDMADE
HANDMADE
100% VEGAN
100% VEGAN
CRUELTY FREE
CRUELTY FREE

Za sedmero karamelovými horami a sedmero čokoládovými řekami se z pomyšlení na to nejsladší, co si jen dokážete představit, zhmotnil tenhle balíček, který se stane tím nejkrásnějším dárkem pro všechny milovníky sladkého pokušení.
Najdete v něm:

Nejsladší čokoládové mýdlo Gold Chocolate plné pravého kakaa v bio kvalitě a pečujících rostlinných olejů pro výživu a zvláčnění pokožky. Zkrátka koncentrovaná čokoládová lahůdka, kterou si můžete bez výčitek dopřávat i několikrát denně. 

Cukrový scrub Salted Caramel s hřejivou a uklidňující vůní právě rozpuštěného zlatavého karamelu, který z pokožky jemně odstraní odumřelé kožní buňky a vyčistí póry. Je skvělý do vany i sprchy a pokožka bude po použití úžasně jemná a vyživená díky vysokému obsahu rostlinných olejů.

Sladkou tečkou pro dokonalé rty je Cocoa Lips – cukrový peeling s obsahem mandlového oleje lisovaného za studena, kakaového a bio bambuckého másla a kakaa v bio kvalitě vytvořený pro sametově hladké rty. No a pokud se neudržíte a trochu ho slupnete, vůbec to nebude vadit.


Celý balíček je připraven eticky s úctou k přírodě, tedy v něm najdete pouze 100% udržitelné a znovupoužitelné materiály:
• krabici ze 100% recyklovaného kartonu s papírovými komponenty
• ochrannou výplň Sizzle Pack (papírové harmoniky) z recyklovaného papíru
• sušené květy topolovky, které jsou dále použitelné jako dekorace nebo vhodné do vany pro blahodárnou bylinkovou lázeň
• kartičku a obal krabice z recyklovaného papíru
• voňavé produkty balené do papíru nebo do znovupoužitelných skleniček s kovovým víčkem

Než balíček s láskou předáte a on bude nedočkavě čekat, kolik radosti přinese, šup s ním na nějaké chladné a suché místo.

 

24.99 EURvč. DPH
Dostupnost:Vyprodáno
icon deliveryDoprava zdarma od 59 EUR


Související produkty (4)