+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

Kiss from a Rose

Probuzení pokožky silou královny všech květin

HANDMADE
HANDMADE
100% VEGAN
100% VEGAN
CRUELTY FREE
CRUELTY FREE

Nečekejte na sňatek s krásným princem, vezměte svůj osud do vlastních rukou. Prostřednictvím této krabičky objevíte tajemství pravých královen! Nechce se pohltit kouzlem zámecké zahrady a jemné vůně růže, která sladce spící pleť probudí k životu a naplní vás pocitem rovnováhy a harmonie.
V balíčku najdete následující produkty:

Mýdlo Wild Rose, které vás vás zahalí smyslnou energií a vůní růží, schopnou okouzlit svou čistotou a zároveň pohltit hravou nespoutaností. Probudí silnou ženskou energii uvnitř vás a nechá naplno vykvést krásu vaší pokožky díky vysokému podílu pečujících olejů.

Občas se prostě nevyspíte úplně do růžova, ale to vůbec nevadí! Prášková maska Pink Face je jako instantní procitnutí pro unavenou pokožku, kterou rozzáří a vyživí tak, že bude hladší než samotné plátky růží. Stačí jen přidat pár kapek vody, hydrolátu nebo oblíbeného pleťového oleje a nechat pracovat všechny kouzelné ingredience.

Bio hydrolát z květů růže damašské, Herbal Mist Růže, má na poličce vedle postele každá urozená dáma. To díky němu kouzelné zrcadlo s jistotou vždy odvětí: “Nad vás krásnější v této zemi není!” Zahalí pleť jemným obláčkem s vůní proslulého bulharského Růžového údolí a postará se o dokonalou hydrataci pokožky. 

Produkty v tomto balíčku mají doslova na růžích ustláno. Poupata stačí vhodit do horké lázně a užít si tak harmonizační koupel plnou květin.

Celý balíček je připraven eticky s úctou k přírodě, tedy v něm najdete pouze 100% udržitelné a znovupoužitelné materiály:

  • krabici ze 100% recyklovaného kartonu s papírovými komponenty
  • ochrannou výplň Sizzle Pack (papírové harmoniky) z recyklovaného papíru
  • plátky růží, které jsou dále použitelné jako voňavá dekorace
  • kartičku a obal krabice z recyklovaného papíru
  • voňavé produkty balené do papíru nebo do znovupoužitelných skleniček s kovovým víčkem

Než balíček s láskou předáte a on bude nedočkavě čekat, kolik radosti přinese, šup s ním na nějaké chladné a suché místo!

INCI:
Wild Rose: Aqua, Sodium Sunflowerate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Sodium Olivate, Glycerin, Parfum, Zinc Oxide, Mica, Citronellol, Geraniol, Rosa damascena Flower, Linalool, Benzyl Alcohol, CI 77891, CI 77491, CI 77742, CI 77007, CI 77861, CI 77288
Pink Face: Kaolin, Illite, Rosa canina Fruit Powder, Rosa damascena Powder
Herbal Mist | Růže: Rosa damascena Flower Water

24.99 EURvč. DPH
Dostupnost:Skladem
icon deliveryDoprava zdarma od 59 EUR

Složení a ingredience

Inci

Viz INCI v balíčku obsažených produktů


Související produkty (6)