+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

Objevujte svět s lehkostí!

Léto se blíží a s ním ruku v ruce i naše milované cestování! Jupí jéj! Máte toulavé nohy a zbožňujete rozmanité lokality k prozkoumání? Tak čtěte dál, protože díky následujícím řádkům budou vaše cesty mnohem příjemnější a o pár gramů lehčí. 

Objevujte svět s lehkostí!

VEJDE SE DO KAPSY!

Zero-waste kosmetika je šetrná nejen k planetě, ale i k dobrodruhům! Ptáte se, proč? Tyhle produkty totiž mají hned několik nepřekonatelných výhod. Jednou z nich je univerzálnost (péče od hlavy až k patě) a pokud už mají nějaký eko ochranný obal, tak jejich velikost vám umožní mít potřeby na základní hygienu stále u sebe. Bez sebemenšího problému se vám schovají do kapsy během výšlapu na nejvzdálenější horu, při trampingu a třeba i na cestě kolem celého světa! 

Můžete se s ní koupat kdekoliv. Na přírodním složení si zakládáme, proto naše produkty neobsahují žádné škodlivé složky, kterým byste ovlivnili či snad poškodili koloběh přírody. Koupání na vámi zdolané hoře v průzračném potůčku a s výhledem na rozsáhlé zelené pláně? Ano! Nic není nemožné a vy si takovou lázeň můžete dopřávat bez výčitek - klidně každý večer. :-) 

 

 

CO BY MĚL MÍT V BATOHU SPRÁVNÝ DOBRODRUH?

Stoprocentně se shodneme, že největší nástrahou při cestování je zatraceně málo místa v batohu. Ostřílený cestovatelé na tento nešvar vyzráli! Obsah batohu zvládnou poskládat tak, že ani milimetr prostoru nepřijde vniveč. Praktičnost a univerzálnost hrají roli u veškerých komponentů v zavazadle, protože díky nim ulehčíte svému kroku i zádům. 

Mýdlo je nejpraktičtější produkt na světě! 

Na cestách se o vás postará od hlavy až k patě a mezitím zvládne umýt i použitý plecháček! 

TIP ALMARA SOAP: S sebou navíc nemusíte brát úplně celou kostku mýdla: stačí vám malá praktická krabička, do které můžete vložit i více druhů. Všechna naše mýdla lze rozkrájet na menší části – třetina z celé kostky vám zaručí pohodlné umytí i při dvoutýdenním výšlapu. Větší část zůstane v bezpečí doma a po návratu vás přivítá s otevřenou náručí. :)
 

Travel & Camp | Ochranný olej do prirody

Travel & Camp | Ochranný olej do prirody

Přírodní olej na pokožku s vůní, která je nepříjemná hmyzu

11.49 EUR
Travel & Camp

Travel & Camp

Přírodní mýdlo s multifunkčním využitím nejen pro cestovatele

6.99 EUR
Travel & Camp | Upokojujúci roll-on na pokožku

Travel & Camp | Upokojujúci roll-on na pokožku

Přírodní zklidňující roll-on na pokožku s tea tree a levandulí

7.99 EUR
SOS Balm

SOS Balm

Přírodní balzám na podrážděnou pokožku

16.99 EUR
 

PRODUKTY, KTERÉ CHTĚJÍ POZNAT SVĚT:

TRAVEL AND CAMP | Ochranný olej do přírody
Bzzz! Travel & Camp | Ochranný olej na pokožku  do přírody zatne tipec otravnému hmyzu. Složení dominují vonné esence, jež přirozeně odpuzují hmyz – citronella a eucalyptus citriodora.

TRAVEL & CAMP | Roll-on po bodnutí hmyzem
Štípanec už je na světě? Nic se neděje! Postará se o něj Travel & Camp | Zklidňující roll-on na pokožku, který podrážděným místům uleví od nepříjemného svědění.

TRAVEL AND CAMP | Univerzální mýdlo
Očista v řece s výhledem na hory? S přírodním mýdlem Travel & Camp je možné všechno! O cestovatele se postará od hlavy až k patě nehledě na typ pokožky a u toho ještě zvládne umýt zašpiněný plecháček.

SOS BALM | Přírodní balzám na podrážděnou pokožku
Švýcarský nožík ve vaší kosmetické výbavě! Pyšní se multifunkčním využitím a zcela přírodním unikátním složením. Regeneruje, zklidňuje, poradí si i s menšími popáleninami nebo bodnutím hmyzem. Obsažené ingredience jsou známé svými zklidňujícími, antibakteriálními a regeneračními účinky. Přidaný včelí vosk na pokožce navíc vytváří ochranný film.

 

Novinky z kolekce Travel & Camp mají ve svých buňkách zakódované dobrodružství a nemohou se dočkat, až je vyvezete do světa!

21.5.2022
Jitka Kottnerová
Almara Soap a příroda