SHAMPOO BAR | Dry Hair

Handgemachte Naturhaarseife für trockenes, brüchiges Haar

100% NATURAL
100% NATURAL
HANDMADE
HANDMADE
100% VEGAN
100% VEGAN
CRUELTY FREE
CRUELTY FREE

Diese Haarseife wird wie all unsere Seifen im Kaltsiedeverfahren hergestellt. Mit Klettenextrakt, Henna, Aloe-Vera-Saft, Rosenerde und 100% ätherischen Ölen von Orangen und Cannabis, geeignet für die Pflege vom trockenen, gefärbten, gebleichten und anderweitig strapazierten Haar, das weich gemacht und mit Nährstoffen versorgt  werden muss, um verlorenen Glanz wiederherzustellen.

Klettenextrakt hilft schwachem, brüchigem und krausem Haar. Aloe Vera fördert den Glanz und die ausreichende Feuchtigkeitszufuhr und beugt gleichzeitig Haarausfall vor. Henna stärkt das Haar und schützt es vor negativen äußeren Einflüssen. Orange und Kananga verleihen der Seife einen angenehmen und schönen Duft und sind gleichzeitig sanft zu trockener Haut.

Die Basis-Pflegeöle – Oliven- und Sonnenblumenöl – werden von Rizinus-, Mandel- und Sesamöl ergänzt.

Empfohlen für gefärbtes, gebleichtes, lockiges Haar, das von Natur aus trockener ist, sowie für krauses, lebloses Haar. Nach dem Haare waschen wird es weicher, glänzender und gepflegter.

Nach der Haarwäsche empfehlen wir auch die Verwendung unserer Haarspülung - HAIR ELIXIR | DRY HAIR und die Kombination des Shampoos mit unserem Haaröl.

Gewicht: 90 g (± 5 g)

7.99 EURinkl. MwSt.
Verfügbarkeit:Auf Lager
icon deliveryLieferung kostenlos ab 59 EUR

Zusammensetzung

wasser, kokosnussöl, palmöl (RSPO zertifiziert), olivenöl, sonnenblumenöl, rizinusöl, sesamöl, mandelöl, kořen lopuchu, extrakt z lopuchu, henna, aloe Vera Saft, tonerde rosa, esenciální olej z pomeranče, esenciální olej z kanangy

INCI

Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Sodium Olivate, Sodium Sunflowerate, Glycerin, Ricinus communis Seed Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Prunus amygdalus dulcis Oil, Arctium Lappa Root Powder, Cassia obovata Leaf Powder, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Illite, Kaolin, Cananga odorata Flower Oil, Citrus aurantium Dulcis Peel Oil, Limonene, Benzyl Benzoate, Linalool.


Oft gefragt

Jaké jsou benefity našich šamponových mýdel oproti běžným šamponům?

Komerční šampony obsahují drsné čisticí prostředky, které odstraňují z vlasů přirozený maz, pokožku vysušují a vytvářejí matné vlasy bez života. Nutí vás to k různým kůrám na vlasy, kondicionérům a dalším prostředkům, jak vlasy zjemnit a napravit. Drsné chemikálie v komerčních přípravcích se však mohou ukládat do vlasové pokožky, ucpat vlasové folikuly, vést k zeslabení vlasů a tvorbě lupů a k suché, svědivé pokožce.

Přírodní péče o vlasy Almara Soap obsahuje pouze přírodní rostlinné oleje, hennu, jíly, čisté éterické oleje a bylinkové nálevy, které se snadno vstřebávají, zvlhčují a vyživují vlasy a pokožku hlavy. Nic umělého, nic syntetického, jen zdravé přírodní složky.

Jak používat tuhý šampon/ mýdlo na vlasy?

Jako klasické mýdlo. Namočte vlasy vodou, vezměte kostku do ruky a krouživými pohyby vytvořte na vlasech pěnu. Pěnu rozetřete po celé hlavě a vlasech, nechte nějakou dobu působit. Poté opláchněte.

Pění tyto šampony?

Ano a velmi výrazně. Je to dáno pečlivě vybranou směsí rostlinných olejů, které přirozeně pění. Není potřeba žádných pěnivých činidel.

Proč vlastně používat tuhý šampon, a ne třeba nějaký tekutý v bio kvalitě?

Naše mýdla jsou bezobalová. Pokud je pro vás důležitá ochrana prostředí, důvod, proč používat mýdlo, je jasný. Navíc v tekutých produktech najdete mnoho ingrediencí, které jsou zbytečné a jsou tam jen proto, aby šampon pěnil, aby složky spolu patřičně reagovaly a vůbec šamponovou hmotu vytvořily, a aby se produkt nezkazil. No, a navíc je s tuhým produktem mnohem větší zábava ?.

Nikdy jsem mýdlo na vlasy nepoužíval/a, používal/a jsem doteď klasický tekutý šampon. Co mám očekávat?

Při přechodu z klasických komerčních i bio šamponů je možné, že si vlasy budou muset na šampon v mýdlové formě zvyknout. Je to dáno zaprvé vyšším pH, které mýdla přirozeně mají, a zároveň tím, že je mýdlo zcela přírodní a neobsahuje složky, které najdete v tekutých šamponech. Jedná se o tenzidy, které uhlazují vlasové vlákno, najdete je i v kondicionérech. Proto vám vlasy po použití mýdlového šamponu mohou připadat tvrdší, a ne tak uhlazené. Je to jen otázka zvyku. Mýdlový šampon je pro vlasy mnohem prospěšnější než komerční šampon.

Po umytí mám na vlasech zvláštní pocit. Vlasy jsou mastné a jakoby povoskované.

To je častý problém, na který naráží mnoho lidí, kteří začnou mýdlové šampony používat. Máme mnoho zákazníků, kteří vůbec nemají s přechodem na šampon problém, ale někdo má problémy i po několika týdnech užívání. Především lidé s dlouhými vlasy. Jelikož je to časté téma, věnujeme mu delší povídání zde (pdf, 200kb).