SHAMPOO BAR | Dry Hair

Champú sólido artesanal y natural para el cabello seco

100% NATURAL
100% NATURAL
HANDMADE
HANDMADE
100% VEGAN
100% VEGAN
CRUELTY FREE
CRUELTY FREE

Un champú procesado en frío como nuestros jabones, elaborado con extracto de bardana, henna, jugo de aloe vera, arcilla rosa y aceites 100% esenciales de naranja y cananga para cabello seco, teñido, decolorado o sometidos a otro tipo de estrés, para pelo que necesita ser nutrido para recuperar el brillo perdido.

El extracto de bardana ayuda al cabello débil, quebradizo y encrespado. El aloe vera favorece el brillo y la hidratación suficiente a la vez que previene la caída del cabello. La henna fortalece el cabello, protegiéndolo contra las influencias adversas externas. La naranja y la kananga dan al jabón un agradable aroma, a la vez que son suaves con la piel seca. Además de los aceites nutricionales (aceite y girasol), se complementa con excelentes aceites de ricino, almendra y sésamo.

Recomendado para cabellos teñidos, decolorados, rizados y naturalmente más secos, así como para cabellos con mayor encrespamiento y sin vida. Después del champú, quedarán más suaves, brillantes y nutridos.

Después del champú, también recomendamos usar nuestro – HAIR ELIXIR | DRY HAIR y combine el champú con nuestro aceite de cabello.

Peso: 90 g (± 5 g)

7.99 EURIVA incluido
Disponibilidad:En stock
icon deliveryEnvío gratuito a partir de 59 EUR

Contenido y ingredientes

agua, aceite de coco, aceite de palma (RSPO), aceite de oliva, aceite-de-girasol, aceite de ricino, aceite de sésamo, aceite de almendra, raíz de bardana, extracto de bardana, henna, jugo de aloe vera, arcilla rosa, aceite esencial de naranja, aceite esencial de cananga

Inci

Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Sodium Olivate, Sodium Sunflowerate, Glycerin, Ricinus communis Seed Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Prunus amygdalus dulcis Oil, Arctium Lappa Root Powder, Cassia obovata Leaf Powder, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Illite, Kaolin, Cananga odorata Flower Oil, Citrus aurantium Dulcis Peel Oil, Limonene, Benzyl Benzoate, Linalool.


Productos relacionados (9)

Vuestras preguntas

Jaké jsou benefity našich šamponových mýdel oproti běžným šamponům?

Komerční šampony obsahují drsné čisticí prostředky, které odstraňují z vlasů přirozený maz, pokožku vysušují a vytvářejí matné vlasy bez života. Nutí vás to k různým kůrám na vlasy, kondicionérům a dalším prostředkům, jak vlasy zjemnit a napravit. Drsné chemikálie v komerčních přípravcích se však mohou ukládat do vlasové pokožky, ucpat vlasové folikuly, vést k zeslabení vlasů a tvorbě lupů a k suché, svědivé pokožce.

Přírodní péče o vlasy Almara Soap obsahuje pouze přírodní rostlinné oleje, hennu, jíly, čisté éterické oleje a bylinkové nálevy, které se snadno vstřebávají, zvlhčují a vyživují vlasy a pokožku hlavy. Nic umělého, nic syntetického, jen zdravé přírodní složky.

Jak používat tuhý šampon/ mýdlo na vlasy?

Jako klasické mýdlo. Namočte vlasy vodou, vezměte kostku do ruky a krouživými pohyby vytvořte na vlasech pěnu. Pěnu rozetřete po celé hlavě a vlasech, nechte nějakou dobu působit. Poté opláchněte.

Pění tyto šampony?

Ano a velmi výrazně. Je to dáno pečlivě vybranou směsí rostlinných olejů, které přirozeně pění. Není potřeba žádných pěnivých činidel.

Proč vlastně používat tuhý šampon, a ne třeba nějaký tekutý v bio kvalitě?

Naše mýdla jsou bezobalová. Pokud je pro vás důležitá ochrana prostředí, důvod, proč používat mýdlo, je jasný. Navíc v tekutých produktech najdete mnoho ingrediencí, které jsou zbytečné a jsou tam jen proto, aby šampon pěnil, aby složky spolu patřičně reagovaly a vůbec šamponovou hmotu vytvořily, a aby se produkt nezkazil. No, a navíc je s tuhým produktem mnohem větší zábava ?.

Nikdy jsem mýdlo na vlasy nepoužíval/a, používal/a jsem doteď klasický tekutý šampon. Co mám očekávat?

Při přechodu z klasických komerčních i bio šamponů je možné, že si vlasy budou muset na šampon v mýdlové formě zvyknout. Je to dáno zaprvé vyšším pH, které mýdla přirozeně mají, a zároveň tím, že je mýdlo zcela přírodní a neobsahuje složky, které najdete v tekutých šamponech. Jedná se o tenzidy, které uhlazují vlasové vlákno, najdete je i v kondicionérech. Proto vám vlasy po použití mýdlového šamponu mohou připadat tvrdší, a ne tak uhlazené. Je to jen otázka zvyku. Mýdlový šampon je pro vlasy mnohem prospěšnější než komerční šampon.

Po umytí mám na vlasech zvláštní pocit. Vlasy jsou mastné a jakoby povoskované.

To je častý problém, na který naráží mnoho lidí, kteří začnou mýdlové šampony používat. Máme mnoho zákazníků, kteří vůbec nemají s přechodem na šampon problém, ale někdo má problémy i po několika týdnech užívání. Především lidé s dlouhými vlasy. Jelikož je to časté téma, věnujeme mu delší povídání zde (pdf, 200kb).