+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

Cestou necestou

Léto je v plném proudu a s ním i námi milované cestování! Také zbožňujete tu rozmanitost? Tolik neobjevených míst k prozkoumání a mnoho různorodých kultur k obdivování. Vše můžete zažít z první ruky, ale na každou výpravu se jako správní dobrodruzi musíte pořádně a efektivně vybavit! 

Cestou necestou

Kdykoliv a kdekoliv!

Zerowaste kosmetika má jednu z mnoha nepřekonatelných výhod, a tou je praktičnost. Velikost balení vám umožní mít potřeby na základní hygienu stále u sebe! Bez sebemenšího problému se vám schová do kapsy během výšlapu na nejvzdálenější horu, při trampingu a třeba i na cestě kolem celého světa! 

Můžete se s ní koupat kdekoliv. Na přírodním složení si zakládáme, proto naše produkty neobsahují žádné škodlivé složky, kterým byste ovlivnili či snad poškodili koloběh přírody. Koupání na vámi zdolané hoře v průzračném potůčku a s výhledem na rozsáhlé zelené pláně? Ano! Nic není nemožné a vy si takovou lázeň můžete dopřávat bez výčitek - klidně každý večer. :)

Co by mělo být v batohu každého dobrodruha?

Asi se shodneme, že největším problémem při cestování je zatraceně málo místa v batohu. Dobrodruzi na tento nešvar vyzráli! Obsah batohu zvládnou hravě poskládat tak, že ani milimetr prostoru nepřijde vniveč. Důležitou roli hraje také univerzálnost veškerého vybavení. Pokud vám jedna věc poslouží i při dalších úkonech, tak je moudrou volbou. Ulehčíte svému kroku a hlavně zádům, které to všechno musí oddřít. Už vám musí být jasné, že bezobalový styl života se vyplatí ve všelijakých směrech a i tady. 

Mýdlo je nejpraktičtější produkt na světě! Na cestách se o vás postará od hlavy až k patě. V případě nouze ho můžete použít i jako mycí prostředek na nádobí. S sebou navíc nemusíte brát úplně celou kostku mýdla! Stačí vám malá praktická krabička, do které můžete vložit i více druhů. Všechna naše mýdla lze rozkrájet na menší části – třetina z celé kostky vám zaručí pohodlné umytí i při dvoutýdenním výšlapu. Větší část zůstane v bezpečí doma a po návratu vás přivítá s otevřenou náručí. :) 

Intimní

Intimní

Přírodní ručně vyrobené mýdlo vhodné nejen pro intimní hygienu

6.99 EUR
Black as my Soul

Black as my Soul

Přírodní ručně vyrobené mýdlo pro mastnou a problematickou pleť

6.99 EUR
SOS Balm

SOS Balm

Přírodní balzám na podrážděnou pokožku

16.99 EUR
After Tattoo

After Tattoo

Přírodní ručně vyrobené mýdlo nejen na tetovanou pokožku

6.99 EUR


Vyberte si svého parťáka na cesty:

Black As My Soul

Tohle mýdlo má pro strach uděláno! Obsahuje černé uhlí a nebojí se ho použít, protože uhlí je skvělý přírodní čistící prostředek. Účinky ještě znásobí 100% esence z rozmarýnu. Poradí si s ucpanými póry, pupínky a je vhodné i na vlasy (mastná pokožka). Black as my Soul tedy pokožku důkladně čistí a díky vysokému podílu rostlinných olejů i vyživuje. 

Intimní

Antibakteriální hrdina! Svěže vonící mýdlo s extraktem a květy heřmánku a měsíčku obsahuje zklidňující kozí mléko a 100% esenciální olej rosaliny (druh tea tree). Esence má mimořádné antibakteriální účinky, je velmi účinná při problémech v intimní oblasti a vyčištění pokožky (odřeniny, špína, píchnutí hmyzem aj.).

Aloe Vera

Sluneční paprsky na vás budou krátké! Základem mýdla jsou zvláčňující a regenerační oleje včetně mandlového a meruňkového - oba jsou lisované za studena, a macerát ve slunečnicovém oleji z bylin violky, jitrocele, heřmánku a měsíčku. Přidané aloe vera a bio mladý ječmen jsou proslulé protizánětlivými a antioxidačními účinky. Aloe vera podporuje obnovu pokožky a dodává ji hydrataci. Mýdlo poskytne záchranu pokožce po opalování a je vhodné i jako péče po holení či při jiném podráždění pokožky. 

SOS Balm

Švýcarský nožík ve vaší kosmetické výbavě! Pyšní se multifunkčním využitím a zcela přírodním unikátním složením. Regeneruje, zklidňuje, poradí si i s menšími popáleninami nebo bodnutím hmyzem. Obsahuje macerát osmi bylin (třezalka, kostival, jitrocel, kontryhel, šalvěj, řebříček, měsíček, přeslička) a pečující oleje (konopný, makadamiový, ricinový, extra panenský). Ingredience jsou známé svými zklidňujícími, antibakteriálními a regeneračními účinky. Přidaný včelí vosk na pokožce navíc vytváří ochranný film.

Prosím nezapomeňte vzít na cesty i plecháček Almara Soap, který tolik touží opustit náš sklad a poznat svět! Bude vám vděčný a na oplátku se postará o vaši žízeň i hlad. :)

Tak... Sláva, hurá výletu!

1.1.2023
Almara Soap
Almara Soap a příroda