+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

Darujte RADOST

Den D se nezadržitelně blíží a vám pomaloučku docházejí nápady, jak své milované originálně potěšit? Tenhle článek je pro vás vymodleným dárkem, jež je plný voňavé inspirace - nejen pro období barevně zabalených krabiček pod stromeček!

Darujte RADOST

Spojte užitečné s příjemným!

Už jste asi přišli na to, že ponožky nebo čepice nejsou úplně tím nejočekávanějším dárkem vašich dětí. Co takhle nejbarevnější mýdlo na světě? U nás můžete vybírat hned z několika produktů, které potěší dětské oči a ozvláštní každodenní koupele. Máme mýdla hravých barev i nejsladších vůní připomínajících čokoládu, nebo sladké ovoce. 

Božské maliny pro vášnivé milovnice malinových koktejů a sbírání z keře rovnou do pusy. Zářivě růžová si omotá kolem prstu každou princeznu, která ji jen po očku spatří. Perfektní vzhled doplňuje vůně té nejsladší maliny namočené ve vanilkové polevě.

Hvězdný prach pro odvážné dobrodruhy toužící objevit celý vesmír. Nekonečná galaxie v kostce mýdla, jež se po styku s vodou promění v oblohu plnou souhvězdí a třpytek. Top mýdla je pokrytý blýskavým minerálním barvivem, což podtrhuje jeho intergalaktický vzhled. 

Gold Chocolate pro všechny Umpa-lumpy patřící do továrny na čokoládu, kteří zkrátka bez téhle dobroty nemůžou žít. Mýdlo je obarvené pouze kakaem, aby koupel byla co nejsladší.

Cold Water pro vládce všech moří a podmořského světa. Čas koupit malé chobotničky do vany - pirátská výprava plná slané vody a rozbouřených vln může začít. 

Pohlazení pro něžné duše. 

Máte ve svém okolí milovnice květin? Dopřejte jim je v neotřelé formě! Květinová mýdla jsou ozdobou koupelny a vydrží měsíce.

Wild Rose potěší nespoutané srdce s divokou povahou, které vezme na prohlídku růžovou zahradou plnou harmonických květin. Nevinná, avšak vášnivá vůně posílí ženskou energii a symbolizuje poselství lásky.

Lilac Blossom to je šeřík po celý rok! Darujte typickou šeříkovou vůni, jež přivolává jaro na zavo...přičichnutí. 

Lavender Fields pro fanynky omamné vůně levandule. Má ji všude! V krémech, parfémech a chybí už jen přírodní mýdlo a sůl do koupele Sweet Dreams. 

Wild Rose

Wild Rose

Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku

6.99 EUR
Coffee Time

Coffee Time

Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku

6.99 EUR
Cold Water

Cold Water

Designové ručně vyrobené mýdlo se svěží vůní oceánu

6.99 EUR
Gentlemen’s Club

Gentlemen’s Club

Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku

6.99 EUR
Lilac Blossom

Lilac Blossom

Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku

6.99 EUR
Božské maliny

Božské maliny

Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku

6.99 EUR

Jak potěšit muže?

Vymyslet, jak udělat radost křehkému drsňákovi, může být oříšek, ale vám se to podaří s lehkostí!

Gentlemen´s Club je supertajný klub pro pány s unikátními vlastnostmi, do kterého by chtěl patřit i pravý gentleman. Sexy kouřová vůně napovídá, že tohle členství způsobuje vzrušující mrazení na kůži. Mýdlo navíc skvěle pění a je proto ideální také na holení. 

Morning Shower pro nadšence ranních sprch ve studené vodě. Osvobodí duši od neutuchající únavy a osvěžující vůně máty povzbudí celé tělo za doprovodu tónů neroli s černým pepřem.

After Tattoo pro drsné motorkáře i obdivovatele minimalismu. Ať už má kérku jakékoliv velikosti a na jakékoliv části těla, tak tohle mýdlo s ní bude souznít a spolehlivě se o tetování postará.


Zapojte fantazii! Z mýdel můžete sami poskládat individuální balíčky. Stačí si objednat, doma najít krabičku, naaranžovat mýdla a zasypat je třeba bylinkami. Pokud na jejich tvoření nemáte čas, tak lze zakoupit již připravené balíčky v naší nabídce. 

Vánoce s Almara Soap = Vánoce s klidem a s nohama nahoře! :)

7.11.2021
Almara Soap
Rady a tipy