+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

HOROSKOP ALMARA SOAP I. Vodnář

Vítejte u prvního článku ze série Almara Soap horoskopu. Dnes se zaměříme na vzdušné a divoké znamení. Lidé narození v tomto zvěrokruhu mají neotřelé myšlenky a tvrdohlavě míří proti proudu. Už je poznáváte? Ano! Budeme mluvit o Vodnářích. 

HOROSKOP ALMARA SOAP I. Vodnář

Vodnářská fakta

Jedná se o vzdušné znamení pod kontrolou dvou krásných planet: Uranu a Saturnu. Osobnosti Vodnáře jsou nepřehlédnutelné a mají unikátní životní styl. Největší hodnotou je pro ně svoboda a přátelství. Jsou vždy o krok napřed než jejich okolí. Velmi často se pro své idealistické názory setkávají s nepochopením. Ovládají vzduch, jež jim dodává bystré myšlení a touhu šířit poznání. Není tedy překvapením, že mezi známé Vodnáře patří Galileo Galilei, Cristiano Ronaldo, Mozart a Jennifer Aniston. Teď je vám to už jasné, že ano? Vodnář se v nich zkrátka nezapře! :)

Jejich šťastným kamenem je safír. Safír posiluje koncentraci, vede ke zdravému rozumu a zdrženlivosti. 

Produkty stvořené pro Vodnáře!

Podívejte se do kalendáře, protože všichni narození mezi 21.01. a 19.02. patří k tomuto znamení zvěrokruhu. Vyberte jim dárek, který je zaručeně potěší. 

Dead Sea

Dead Sea

Přírodní mýdlo na problematickou a citlivou pokožku

6.99 EUR
Clean Face

Clean Face

Přírodní maska na obličej

8.99 EUR
Silky Body Original

Silky Body Original

Veganské šlehané máslo na tělo

18.99 EUR


Dead Sea 

Přírodní mýdlo pro problematickou a suchou pokožku by rozhodně nemělo chybět v základní výbavě každého Vodnáře. Obsahuje bahno a také sůl z Mrtvého moře proslulé svými mimořádnými účinky na kůži se sklony k podráždění, projevy alergie, atopie atd. Ve složení najdete zklidňující bílý jíl a esenciální olej tea tree, jež působí antibakteriálně. Vysoký podíl namíchaných rostlinných olejů zklidňuje a regeneruje. Mýdlo lze použít i pro očistu vlasů - vnese do nich potřebnou lehkost. Vzdušné znamení dosáhne vyvážení a uzemnění právě díky pečlivě zvolené receptuře. 

Clean Face

Je harmonizační maska na obličej s obsahem zeleného jílu, kurkumy v bio kvalitě a santalového prášku. Santal je známý pro své stahující účinky a dodává masce krásnou vůni. Maska je vytvořena ve vzdušné práškové formě a aktivuje se až při styku s tekutinou (voda, hydrolát aj.). 

Silky Body

Když se řekne “vzduch”, tak se nám v mysli jako první objeví právě tělové máslo Silky Body. Nenapadá nás přesnější ekvivalent vzduchu, který najdete v každém mikroskopickém kousku tohoto produktu. Obsažené ingredience jsou našlehány do jemňounké konzistence, jež se vyrovná kdejakému nebeskému obláčku. Rostlinné oleje, másla a unikátní macerát z bylinek dokonale pečují o pokožku, která je po použití vyživená a krásně hebká. Vše podtrhuje nádherná vůně esenciálních olejů z geránie, levandule a pomeranče.


Máte ve svém okolí Vodnáře? Tyhle produkty dozajista nezklamou a vytvoří úsměv na tváři i na pokožce obdarovaného.  

 

Foto s kameny: od uživatele Los Muertos Crew ze služby Pexels
27.1.2022
Veronika Machková
Rady a tipy