+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

Jak na šetrné oholení?

Šetrné holení vůči sobě samým i přírodě. Nevěříte? Shave it all dokonale splní všechna tato kritéria. Nemá žádný obal, vytváří velmi bohatou pěnu a to vše jen díky přírodním ingrediencím! 

Jak na šetrné oholení?

Dokonale hladká pokožka bez klasických přípravků na holení?

Pro někoho nepředstavitelné, pro nás ekologická, a ta nejvíc krémová realita! Naše mýdlo Shave It All dokáže vykouzlit tu nejjemnější pěnu ve vesmíru a zaručí vám dokonalou rovnováhu mezi nulovým odpadem a nulovým nežádoucím ochlupením.

Je jen na vás, pro jakou úpravu ho využijete! Ať už si potřebujete oholit nohy, citlivé partie nebo se rozloučit s plnovousem, tohle mýdlo vaší žiletce podá pomocnou ruku. Obsahuje pečující rostlinné oleje včetně bio para ořechového a ricinového - oba jsou lisované za studena. Své místo má zde také bílý jíl, koloidní oves a sušené kokosové mléko. Koloidní oves jsou velmi jemně rozemleté ovesné vločky, které jsou následně umístěny do tekutého média pro lepší aplikaci a vstřebání do pokožky. Jemná pěna mýdla tak dodá pokožce tolik žádanou ochranu a výživu. Třešničkou na dortu je krásná vůně 100% esenciálních olejů pomeranče a levandule!

Před samotným holením doporučujeme aplikovat scrub Sweet Coffee, který se postará o odumřelé kožní buňky a zaručí tak absolutně hladký výsledek. Kávový scrub obsahuje bio mletou kávu, bio třtinový cukr a je obohacen o bio bambucké máslo s mandlovým a slunečnicovým olejem. Po pokožce krásně klouže, a ta po opláchnutí zůstane hydratovaná natolik, že není třeba tělového mléka ani oleje!


Strawberry Cream | Body Scrub

Strawberry Cream | Body Scrub

Scrub na tělo s neodolatelnou sladkou vůní jahod 

9.99 EUR
Shave It All

Shave It All

Přírodní mýdlo s bohatou pěnou vhodné na holení

6.99 EUR
SOS Balm

SOS Balm

Přírodní balzám na podrážděnou pokožku

16.99 EUR


Jak na to?

Ukážeme si, jak docílit božsky hladkých nohou. Dopřejte si čas a využijte k holení pořádnou koupel!

Začněte s péčí před holením! S tím vám pomůže právě scrub Sweet coffee. Nohy navlhčete, jemně naneste kávový peeling a krouživými pohyby masírujte. Pokožka se prokrví, zbavíte ji odumřelých buněk a bude připravena na další krok. 

Peeling opláchněte horkou vodou, která ještě více změkčí chloupky a otevře póry. Tomuto efektu pomůže i kvalitní pěna, kterou získáte napěněním mýdla Shave it all. Vezměte kostku mýdla a třete ji v navlhčených rukou, nebo namydlete pokožku napřímo. Pěnu pečlivě vmasírujte, aby vám pak žiletka snadno klouzala po těle. Nešetřete na holítku! Pořiďte si kvalitní, který bude mít alespoň 3 břity a ergonomický tvar.

A teď - kudy? Otázkou zůstává, zda holit po směru růstu chloupků, nebo proti němu. U první varianty (po směru) minimalizujete zarůstání chloupků. Je to náročnější metoda a vyžaduje i několik tahů žiletkou. Zároveň vám 100% nezaručí, že chloupky opravdu nezarostou a nemusíte dosáhnout tak hladkých nohou, jako u druhé metody. Holení proti směru růstu chloupků vám zajistí absolutně hladké oholení. Zarůstání chloupků je bohužel rizikem obou možností.

Oholená místa na závěr opláchněte studenou vodou. Studená voda stahuje póry a tím zamezí zarůstání chloupků. Opět klidně napěňte nohy mýdlem, nechce chvíli působit a následně emulzi opláchněte. Nohy osušte jemným ručníkem a aplikujte zklidňující olej nebo máslo. Můžete použít třeba i jeden z našich pleťových olejů! Pokud byste měli pokožku na některých místech více podrážděnou, tak sáhněte po SOS balzámu. 

A jak na jiná místa na těle, podpaží a intimní partie? Vynechte scrub, ale jinak můžete použít úplně stejnou metodu. Zvláště na citlivých místech doporučujeme bezprostředně po oholení použít právě SOS Balm.

 

5.7.2021
Veronika Machková
Rady a tipy