+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

HOROSKOP ALMARA SOAP II. Ryby

Druhý měsíc nového roku se pomalu blíží do finále a s ním přichází další znamení zvěrokruhu. Přišli na svět pod vládou vodního znamení, jsou klidné povahy a mají bystrou mysl. Víte, o jakých unikátních jedincích mluvíme?

HOROSKOP ALMARA SOAP II. Ryby

Jak již bylo řečeno, jedná se o vodní znamení, které je silně ovlivněno planetou Neptun. RYBY jsou duchovně založené, mají dokonale vyvinutou empatii a jsou velmi citlivé se sklony k melancholii. Každé rozhodnutí pečlivě zvažují a důkladně nad ním rozjímají, jakmile se však vydají jedním směrem, tak to nevzdají a za svou volbou si pevně stojí. Nedoporučujeme vám ztratit jejich důvěru, protože ta se zpět získává jen velmi těžko. Mezi slavné osobnosti ve znamení Ryb patří Albert Einstein, Rihanna, Elizabeth Taylor, Justin Bieber, Steve Jobs, Amerigo Vespucci a Francesca Michelin. 

Jejich šťastným kamenem je ametyst, který má ochrannou moc a negativní emoce proměňuje v lásku.

“Jako ryba ve vodě!”

Ryby věnují spoustu energie svému okolí, a proto potřebují lehkost s pořádnou dávkou smíchu. Je zcela na místě, aby pomocí relaxace pečovaly o své duchovní zdraví a uchovaly si tak vnitřní rovnováhu. 

Sweet Coffee | Face & Body Scrub

Sweet Coffee | Face & Body Scrub

Přírodní kávový scrub na tělo i obličej

9.99 EUR
Time to Relax

Time to Relax

Relaxační sůl do koupele

12.49 EUR
Bitter Lemon

Bitter Lemon

Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku

6.99 EUR

Bitter Lemon

Nečekaně! Pro doplnění pozitivní energie a svižný start dne je zkrátka ideální! Bitter Lemon je nejzářivější mýdlo z naší nabídky a síla z něj přímo čiší. Oslnivá fluorescenční barva a koncentrovaná vůně citrusů je přesně to, co ryby vrátí do vody, kde se cítí tolik komfortně. O pokožku se postarají přírodní ingredience, které pečují o pokožku a jemně ji čistí.

Sweet Coffee

Kávový peeling by měl být součástí rituálu každé ryby! Odstraňuje odumřelé kožní buňky a zanechává pokožku dokonale jemnou. Navíc je účinnější než tří ranní kávy! Ve složení totiž najdete mletou kávu, která prokrví pokožku a svou vůní se vyrovná celému odpoledni v kavárně. 

Time to Relax

Naložte ryby do vany plné soli! Nebojte, jíst se nebudou, ale budou pořádně relaxovat v uvolňující soli do koupele plné bylinek. Sléz a levandule promění vodu v lázni na krásnou barvu ametystu a esenciální oleje se postarají o zážitek hodný profesionální aromaterapie. 

Máte ve svém okolí Rybu? S našimi přírodními poklady v neprobádaných vodách nezabloudíte a uděláte nemalou RADOST. 

21.2.2022
Almara Soap
Rady a tipy