+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

HOROSKOP ALMARA SOAP III. Beran

Zima pomalu ustupuje a nastává zlomový měsíc, jehož pranostika je: “Březen - za kamna vlezem!” Pokud si tedy užíváte poslední chladnější dny, kdy můžete nasadit tlusté huňaté ponožky bez přehřátí organismu, tak pro vás máme nový článek ze série “Almara Soap: Horoskop”… aby vám za těmi kamny nebylo smutno. :)

HOROSKOP ALMARA SOAP III. Beran

FAKTA O BERANECH 

Berany ovládá ohnivý živel, který prostupuje jejich osobností skrz na skrz. Jsou instinktivní, plní síly a neutuchající energie. Mají obrovskou sebedůvěru, jež je nutí podstupovat velká rizika a nebojí se spontánnosti. Jakmile si něco zamanou, tak se před ničím nezastaví a jsou tvrdě za svým cílem. 

Všichni narozeni mezi 21. březnem a 21. dubnem patří ke stádu cílevědomých beranů. Mezi slavné Berany patří např. Johann Sebastian Bach, Lady Gaga nebo Vincent Van Gogh.

Není překvapením, že osudovým kamenem tohoto znamení je ohnivý Rubín - oheň srdce a dárce životodárné energie. Král mezi drahokamy, který vzbuzuje lásku k sobě samým i ke všemu živému.

Cold Water

Cold Water

Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku

6.99 EUR
Silky Body Lavender

Silky Body Lavender

Veganské šlehané máslo na tělo

18.99 EUR
Herbal Mist | Lípa

Herbal Mist | Lípa

Přírodní pleťová voda destilovaná z květů bio lípy

9.99 EUR

I OHEŇ POTŘEBUJE VODU!

Každý nespoutaný oheň potřebuje občas uhasit. Dopřejte Beranům produkty, které pomohou usměrnit divokou energii a zklidnit zaneprázdněnou mysl. 

Cold Water

Designové mýdlo inspirované vodou a mořskými vlnami = přesný opak ohně. Pokud se budete soustředit na jeho top, tak objevíte sůl i pravé rozbouřené vlny. Pořádné tsunami citrusové svěží vůně uhasí i tu nejohnivější povahu a krásně vyrovná horko znamení. 

Silky Body Lavender

Šlehané máslo na tělo s vůní levandule nesmí chybět v kosmetickém šuplíku Berana. Silky Body Lavender pozvedne každodenní pečující rituál svou jemnou konzistencí s uklidňující vůní levandule, jež se pyšní relaxačními a harmonizačními účinky.

Herbal Mist Lípa

Lipový hydrolát je perfektním narozeninovým dárkem pro Berany, jejichž pleť má neustálou žízeň. Květová voda v kombinaci s pleťovým olejem poskytne dokonalou hydrataci pokožky. Lípa zklidňuje podrážděnou pleť a má čistící i relaxační účinky. Hydrolát je natolik čistý, že jej lze přidávat do koktejlů, nebo jej používat k dochucení bylinných čajů.

Znáte nespoutaného berana? S našimi přírodními poklady se vyhnete všem ohnivým nástrahám a uděláte nemalou RADOST. 

14.3.2022
Almara Soap
Rady a tipy