+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

HOROSKOP ALMARA SOAP III. Beran

Zima pomalu ustupuje a nastává zlomový měsíc, jehož pranostika je: “Březen - za kamna vlezem!” Pokud si tedy užíváte poslední chladnější dny, kdy můžete nasadit tlusté huňaté ponožky bez přehřátí organismu, tak pro vás máme nový článek ze série “Almara Soap: Horoskop”… aby vám za těmi kamny nebylo smutno. :)

HOROSKOP ALMARA SOAP III. Beran

FAKTA O BERANECH 

Berany ovládá ohnivý živel, který prostupuje jejich osobností skrz na skrz. Jsou instinktivní, plní síly a neutuchající energie. Mají obrovskou sebedůvěru, jež je nutí podstupovat velká rizika a nebojí se spontánnosti. Jakmile si něco zamanou, tak se před ničím nezastaví a jsou tvrdě za svým cílem. 

Všichni narozeni mezi 21. březnem a 21. dubnem patří ke stádu cílevědomých beranů. Mezi slavné Berany patří např. Johann Sebastian Bach, Lady Gaga nebo Vincent Van Gogh.

Není překvapením, že osudovým kamenem tohoto znamení je ohnivý Rubín - oheň srdce a dárce životodárné energie. Král mezi drahokamy, který vzbuzuje lásku k sobě samým i ke všemu živému.

Cold Water

Cold Water

Designové ručně vyrobené mýdlo se svěží vůní oceánu

6.99 EUR
Silky Body Lavender

Silky Body Lavender

Veganské šlehané máslo na tělo

18.99 EUR
Herbal Mist | Lípa

Herbal Mist | Lípa

Přírodní pleťová voda destilovaná z květů bio lípy

9.99 EUR

I OHEŇ POTŘEBUJE VODU!

Každý nespoutaný oheň potřebuje občas uhasit. Dopřejte Beranům produkty, které pomohou usměrnit divokou energii a zklidnit zaneprázdněnou mysl. 

Cold Water

Designové mýdlo inspirované vodou a mořskými vlnami = přesný opak ohně. Pokud se budete soustředit na jeho top, tak objevíte sůl i pravé rozbouřené vlny. Pořádné tsunami citrusové svěží vůně uhasí i tu nejohnivější povahu a krásně vyrovná horko znamení. 

Silky Body Lavender

Šlehané máslo na tělo s vůní levandule nesmí chybět v kosmetickém šuplíku Berana. Silky Body Lavender pozvedne každodenní pečující rituál svou jemnou konzistencí s uklidňující vůní levandule, jež se pyšní relaxačními a harmonizačními účinky.

Herbal Mist Lípa

Lipový hydrolát je perfektním narozeninovým dárkem pro Berany, jejichž pleť má neustálou žízeň. Květová voda v kombinaci s pleťovým olejem poskytne dokonalou hydrataci pokožky. Lípa zklidňuje podrážděnou pleť a má čistící i relaxační účinky. Hydrolát je natolik čistý, že jej lze přidávat do koktejlů, nebo jej používat k dochucení bylinných čajů.

Znáte nespoutaného berana? S našimi přírodními poklady se vyhnete všem ohnivým nástrahám a uděláte nemalou RADOST. 

14.3.2022
Almara Soap
Rady a tipy