+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

HOROSKOP ALMARA SOAP IV. – BÝK

Vítáme vás u dubnového článku ze série “Almarasoap: Horoskop”. Připravte si smoothie plné ovoce a pohodlně se usaďte, protože tentokrát se podíváme, co pod rohy skrývají Býci. 

HOROSKOP ALMARA SOAP IV. – BÝK

Fakta o Býkovi

Vyloupli se na svět mezi 21.04.- 21.05. a jsou ovlivňováni živlem země, což jim dává cit pro praktické a materiální záležitosti. Pyšní se klidnou a vyrovnanou povahou a jsou velmi soustředění na svůj pracovní život. Jakmile se “zabejčí” pro nějaký cíl, tak na jeho uskutečnění pracují opravdu tvrdě a neúnavně. K životu se staví velmi zodpovědně a rádi se obklopují krásnými předměty. 

V tomto znamení se narodilo mnoho slavných politiků a diplomatů: Nicolò Machiavelli, papež Jan Pavel II. a dokonce i královna Alžběta II.

Jeho šťastnými kameny jsou topaz a turmalín. Topaz zvyšuje charisma a víru ve vlastní schopnosti, turmalín čistí a transformuje negativní energii.

Které produkty potěší každého Býka?

Máte ve svém okolí rozvážného Býka a rádi byste mu udělali radost? Vybrali jsme pro vás tři přírodní poklady, které ho rozhodně nezklamou!

Mýdlo English Garden

Designové mýdlo ENGLISH GARDEN s květinovou vůní jasmínu, šalvěje a ylang ylang, rozzáří dny vážných a přemýšlivých Býků. Má barvy kvetoucí jarní zahrady a je posypáno třpytivým zeleným barvivem, které jej činí zcela jedinečným. 

Pozn.: Aktuálně je mýdlo ENGLISH GARDEN na našem e-shopu vyprodáno, ale nezoufejte, naleznete jej v prodejnách s našimi mýdly ve Vašich oblíbených prodejnách ZDE.

Scrub Minty Sugar

Cukrový peeling s vůní Mojita je nezbytnost! Svěží citrusová vůně dodává enegii a zlepšuje náladu. MINTY SUGAR s třtinovým cukrem a mořskou solí se nanáší na vlhkou pokožku ve sprše nebo ve vaně. Díky obsahu zvláčňujících olejů zanechává pokožku regenerovanou a dokonale hladkou. 

Balzám na rty Coffee Kiss

V pečujícím rituálu Býka musí být balzám na rty COFFEE KISS s vůní kávy. Stejně jako všechny ostatní balzámy na rty obsahuje zázračné oleje a másla, která se důkladně postarají nejen o popraskané rty, ale také ruce, lokty a všechna citlivá místa. 

Lip Balm | Coffee Vegan

Lip Balm | Coffee Vegan

Veganský přírodní balzám na rty s vůní kávy

9.99 EUR
English Garden

English Garden

Designové ručně vyrobené mýdlo s květinovou vůní jasmínu, šalvěje a ylangu

6.99 EUR
Mojito | Body Scrub

Mojito | Body Scrub

Přírodní scrub na tělo s vůní mojita 

9.99 EUR

Máte ve svém okolí Býka? S našimi přírodními poklady v divokém stádu býků nezabloudíte a uděláte nemalou RADOST. 

25.4.2022
Jitka Kottnerová
Rady a tipy