+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

HOROSKOP ALMARA SOAP V. - BLÍŽENCI

Milí čtenáři, vítejte u dalšího horoskopového článku, tenktokrát si budeme povídat o Blížencích, kteří v sobě skrývají mnoho rozmanitých osobností. 

HOROSKOP ALMARA SOAP V. - BLÍŽENCI

FAKTA O BLÍŽENCÍCH

Blíženci jsou pod dominantním vlivem vzduchu a planety Merkur. V mytologii byl Merkur poslem bohů: lidé v tomto znamení mají vlastnosti komunikátorů, mluví mnoha jazyky a rádi cestují. Jsou zvědaví, potřebují mnoho energie pro všechny své zájmy a chodí s hlavou v oblacích. Skrývají v sobě hned několik osobností, které dokáží “přepínat”, a jejich nálada se mění během vteřiny. 

Šťastnými kameny Blíženců jsou achát a opál, jež dopomáhají k soustředění myšlenek a dobíjení energie. Slavné osobnosti narozené ve znamení Blíženců: Marilyn Monroe, Paul Gaugin, Angelina Jolie, Rafael Nadal, Novak Djokovič a princ William. 

PRODUKTY STVOŘENÉ PRO BLÍŽENCE

Snadno jim uděláte radost! Stačí je překvapit a rozesmát. Nezáleží na hodnotě dárku, ale na detailech. 

MAGICKÁ AURA

Designové mýdlo s jemnou pěnou a s elegantní vůní si oblíbilo mnoho Blíženců. Má krásnou fialovo-růžovou barvu, je pokryté zlatým práškem a jakmile se ponoří do vody, naplno ukáže svou krásu plnou třpytek. 

HERBAL MIST - LEVANDULE

I vzduch potřebuje vodu! Pro vyvážení vzdušného znamení je ideální levandulový hydrolát, jež hydratuje i tu nejsušší pleť. Hydrolát je v takové kvalitě, že jej lze použít i k dochucení čajů, koktejlů a limonád. 

SLADKÁ TEČKA NA ZÁVĚR

Cukrovo-solný peeling Salted Caramel zanechá pokožku dokonale jemnou a sladkou. Scrub perfektně souzní v nepřehlédnutelnou broskvovou novinkou: Peach Nectar. Nové designové mýdlo s ombré efektem a bublinkovou vůní.

Magická aura

Magická aura

Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku

6.99 EUR
Herbal Mist | Levandule

Herbal Mist | Levandule

Přírodní pleťová voda destilovaná z květů bio levandule

8.99 EUR
Salted Caramel | Body Scrub

Salted Caramel | Body Scrub

Cukrovo-solný scrub na tělo

9.99 EUR
Peach Nectar

Peach Nectar

Designové ručně vyrobené mýdlo s osvěžující vůní broskví

6.99 EUR

 

Máte ve svém okolí Blížence? S našimi přírodními poklady potěšíte všechny jejich alter ega a uděláte jim nemalou RADOST. 

30.5.2022
Jitka Kottnerová
Rady a tipy