+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

Každé tělo je dokonalé!

Zamyslete se! Tlak společnosti na náš vzhled byl odjakživa přehnaný a my se mu ustavičně snažili vyhovět. Vlastně jsme se pak nevědomky dostali do “otrocké” pozice nesplnitelných nároků a požadavků, nejedna dokonalá bytost vlivem této shany utrpěla. Právě teď se vše otáčí…

Každé tělo je dokonalé!

Narodili jsme se do časů velkých změn a tohle je jedna z nich! Společnost začíná vědomě ignorovat nepříjemný tlak a mění zažité vzorce. Vzniká mnoho podpůrných skupin a profilů na sociálních sítích, které vyzdvihují jedinečnost a vzdávají hold každé osobnosti i tělu! Jsme vděční, že se tohle vědomí šíří světem rychle, stejně jako např. láska k přírodní kosmetice. 

Každé tělo je dokonalé! Všichni jsme jeden velký unikát, který je hoden obdivu a poklon. Příroda vytvořila organismus, jež nás spolehlivě ochraňuje po cestě životem. Vzpomeňte si, co všechno vaše tělo už pro vás udělalo. Kolik nemocí jste společně vypotili v posteli, kolik radosti jste byli schopni vykonat, kolik vizí jste přetvořili v realitu a kolik lásky jste přivedli na naši planetu. Pokud ve vás žije malé zrnko pochybností, tak si pro představu sepište seznam. 

Vraťte mu to! V Almara Soap věříme, že pravá krása spočívá v přírodě a v každém z nás.

Pomocí našich produktů se snažíme oplatit lásku a péči všem živým organismům. Za tímto účelem vznikla řada Perfect Body, která má za úkol podpořit přirozenost a radost ze své zdravé pokožky.

Perfect Body

Perfect Body

Přírodní tělový scrub pro zpevnění pokožky

20.99 EUR
Perfect Body

Perfect Body

Přírodní tělový olej pro péči o problematické partie těla

24.99 EUR
Pleťová maska Marocký jíl & pemza (Bright Face)

Pleťová maska Marocký jíl & pemza (Bright Face)

Přírodní maska na obličej s peelingovým efektem

8.99 EUR
 

Olej PERFECT BODY

Olej, který má čisté úmysly i složení a pomůže vám k dosažení hladké pokožky. Obsahuje bylinný macerát ve slunečnicovém oleji z břízy, rozmarýnu a břečťanu známých svými stahujícími účinky na pokožku. Je obohacen o lehké a jemné oleje lisované za studena - hroznový a konopný, které pořádně hydratují, vyživují a zvláčňují. Přidali jsme i 100% esenciální oleje šalvěje, grepu, červeného pomeranče, pačuli a rozmarýnu! Doporučujeme kombinovat se scrubem Perfect Body pro dosažení maximálních výsledků alespoň 3-4x týdně.

Scrub PERFECT BODY

Do páru s tělovým scrubem! Základ tvoří jemná mořská sůl a drcené ovesné vločky, které pokožku zbaví odumřelých kožních buněk a podporují látkovou výměnu. Dále obsahuje bylinný macerát ve slunečnicovém oleji a lehké oleje lisované za studena. Unikátní přísadou je prášek z pupečníku asijského gotu kola. Tato bylina je oceňována zejména pro své antioxidační, čistící a regenerační účinky. Přidané 100% esenciální oleje šalvěje, grepu, červeného pomeranče, pačuli a rozmarýnu a květy levandule dodávají scrubu nádhernou vůni a zároveň podporují jeho účinky na pokožku.


Zůstaňte takový jací jste, pečujte o sebe a buďte šťastní!

1.1.2023
Almara Soap
Péče o tělo