+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

Maskov(an)ý průvodce

Jejich hlavní zbraní jsou přírodní jíly, nepřítelem jsou jim černé tečky a neposlušné zvětšené póry. Nyní máte k dispozici maskov(an)ého průvodce, který vám pomůže s výběrem ideálního kandidáta pro vaši unikátní pleť. 

 

Maskov(an)ý průvodce

Síla přírodních jílů

Maskuje se jako nenápadný prášek, ale nenechte se zmást! Kosmetický jíl se pro své blahodárné účinky na pleť těší převeliké oblibě a milovali ho i starověcí Egypťané. Jíl je sedimentovaná zvětralá hornina, která se následně obohacuje o příměsi minerálů, jež ovlivňují jeho konečné zbarvení. Jíly se liší kvalitou a barvou dle místa, kde byl vytěžen (zelený, bílý, hnědý, červený).

Zamaskujte se!

Obličejové masky Almara Soap se pyšní skvělými účinky i hravostí. Váš obličej totiž promění mávnutím kouzelného proutku na jasně růžový, stříbrně šedý, oranžový a nově i na tajemně černou barvu. 

Bright Face

Tahle šedá krasavice je maska s peelingovým efektem vhodná pro všechny typy pleti, kromě extrémně citlivé, kterou by mohla podráždit. Vypadá sice nežně, ale díky obsahu pemzy zatočí s nevzhlednými šupinkami odumřelé kůže a ukáže se její pravá drsná povaha. Obsahuje marocký jíl obohacený o extrakty ze šesti bylin a zelený jíl. Kombinace jílů účinně vyčistí pleť a použité extrakty (rozmarýn, levandule, myrta, hřebíček, kopřiva, růže damašská) jsou známé svými zklidňujícími, antibakteriálními a antioxidačními účinky.

Rozlučte se s unavenou zašedlou pletí! Pokožka se po použití rozzáří a bude dokonale hebká.

Clean Face

“To je kurkuma!” Vyhrkne každý, kdo spatří výraznou barvu obličejové masky Clean Face. Ovšem tohle není koření pro vaši dnešní obědovou specialitu, nýbrž koření pro vaši pleť. Slyšíte dobře! Přírodní maska na obličej na mastnou a problematickou pleť s obsahem zářivé kurkumy v bio kvalitě. Ve složení také najdete zelený jíl, který má čistící i antibakteriální účinky, a santalovy prášek, který dokonale stahuje póry a dodává celé směsi příjemnou vůni.

Menší varováníčko: Kurkuma je velmi účinné barvivo, proto masku nanášejte v menším množství a následně důkladně smyjte - hrozí mírné zabarvení obličeje či rukou do žluta, proto masku nenanášejte na pleť hodinu před důležitou schůzkou.  :)

Pleťová maska Růžový jíl & růže (Pink Face)

Pleťová maska Růžový jíl & růže (Pink Face)

Přírodní maska na obličej pro zralou, suchou a citlivou pleť

8.99 EUR
Pleťová maska Zelený jíl & kurkuma (Clean Face)

Pleťová maska Zelený jíl & kurkuma (Clean Face)

Přírodní maska na obličej pro mastnou a problematickou pleť

8.99 EUR
Pleťová maska Aktivní uhlí & kopřiva (Clean Face Black)

Pleťová maska Aktivní uhlí & kopřiva (Clean Face Black)

Přírodní maska na obličej pro mastnou a problematickou pleť

8.99 EUR
Pleťová maska Marocký jíl & pemza (Bright Face)

Pleťová maska Marocký jíl & pemza (Bright Face)

Přírodní maska na obličej s peelingovým efektem

8.99 EUR

Clean Face - Black

Černá právě letí a naše masky to vědí! Clean Face - Black je žhavou novinkou mezi práškovými maskami. Jednoduchost je krásná a navíc účinná, čímž jsme se řídili při jejím vývoji. Rozhodně se nejedná o černou ovci rodiny a poradí si s mastnou i problematickou pletí. Obsahuje bílý jíl, bambusové aktivní uhlí a prášky z moringy a kopřivy. Společnými silami tyto ingredience perfektně čistí pokožku, jsou antibakteriální a pyšní se stahujícími účinky. 

Řekněte sbohem otravným černým tečkám a zaneseným rozšířeným pórům, protože BLACK IS BACK. Pro maximální účinnost můžete péči kombinovat s přírodním mýdlem BLACK AS MY SOUL.

Pink Face

Maska něžné růžové barvy na suchou a zralou pleť. Obsahuje blahodárný růžový jíl, který má čisticí a zklidňující účinky. Složení doplňuje prášek z plodu šípku, který je bohatý na vitamin C důležitý pro regeneraci pleti, a prášek z růže damašské. Růže krásně voní a harmonizuje pokožku. Pink Face jemně pleť vyčistí, zjemní, projasní a zklidní.


Jdeme na to!

Naše masky vyrábíme v práškové formě. Vydrží tak déle a aktivují se až při kontaktu s tekutinou. Můžete použít obyčejnou vodu nebo jeden z našich hydrolátů, které podpoří účinky jednotlivých masek.

Připravte si malou mističku, do které nasypte přibližně jednu čajovou lžičku obličejové masky a prášek smíchejte s malým množstvím tekutiny. Mícháním byste měli docílit tekutější kašovité hmoty, kterou následně naneste na navlhčený obličej a nechte působit. U každé masky doporučujeme na štítku dobu aplikace. Clean Face a Clean Face Black je ideální nemít na obličeji moc dlouho kvůli zabránění obarvení pokožky, zbylé dvě je možné nechat zaschnout. Obličej poté opláchněte vlažnou vodou a užívejte si hedvábnou pleť. Doporučujeme co nejdříve, ideálně do 3 minut, kdy je pokožka ještě vlhká, aplikovat pleťový olej (např. některý z naší nabídky) nebo pleťový krém. 

S maskov(an)ým průvodcem se v barvách a účincích jednotlivých produktů neztratíte! Jsme si zcela jisti, že jste právě našli masku stvořenou přímo pro vás. :)

 

 

16.2.2022
Veronika Machková
Péče o pleť