+++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ Při objednávce nad 59 EUR DOPRAVA ZDARMA! +++ 

×

Podzim je tady!

Milovníci vlněných svetrů, huňatých dek, vřelých nápojů a nejútulnějších vůní...můžete se radovat! Pole se sklízí, dny se krátí, slunce pomalu ustupuje, nastává podzimní rovnodennost a o slovo se hlásím já, jen já! Vaše oblíbené roční období plné barev, padajících listů a boulí na hlavě od právě spadlých kaštanů - PODZIM.

Podzim je tady!

A co teď?

Můj příchod provází spousta změn a nemálo z nich se týká i vaší pokožky. Člen mé rodiny, Léto, je oficiálně pryč a vy se musíte vyrovnat s následky nadměrného slunění a koupání se ve chlorované vodě. Vaše tělo si musí poradit s vyšší vlhkostí vzduchu, nižší teplotou, trošku pozměněným jídelníčkem a menší četností slunečního záření.

Všechny jmenované aspekty mají často negativní vliv na psychickou pohodu, což ani zdaleka není mým záměrem. Vždyť se vás snažím potěšit svou pouhou existencí! Listy barvím těmi nejkrásnějšími tóny z přírodní palety, vítr zvedám pro vámi vyrobené papírové draky a do vzduchu vmetávám svěžest pro vaši úlevu. 

Nezapomínejte si dělat radosti, které vás pohladí na duši i po těle! Pokožka se během podzimu vrací do rovnováhy, potřebuje důkladnou regeneraci a obrnění na následující zimní měsíce. Dopřejte si dlouhé relaxační koupele, hydratujte se a pečujte o sebe s láskou!

Nejlepší přátelé: Podzim a Almara Soap!

U Almara Soap najdete ty nejlepší parťáky, kteří vás bez úhony provedou sychravými dny.

Salted Caramel | Body Scrub

Salted Caramel | Body Scrub

Cukrovo-solný scrub na tělo

9.99 EUR
Silky Body Original

Silky Body Original

Veganské šlehané máslo na tělo

18.99 EUR
Glow

Glow

Olej pro suchou a jemnou pleť

20.99 EUR
 

Pro vaše tělo: 

Silky Body

Sáhněte po pořádné dávce výživy! Vlivem chladných dnů pokožka ztrácí vlhkost a nezadržuje vodu. Spojení nevyzpytatelného počasí a přechodů do vyhřátých místností radiátory vysušuje pokožku. Silky Body obsahuje bio bambucké máslo, speciální směs přírodních olejů lisovaných za studena a bylinný macerát ve slunečnicovém oleji. Postará se o důkladnou výživu a když jej použijete ještě na vlhkou pokožku těsně po koupeli, vytvoří ochranný film, který v pokožce uchová vlhkost a chrání ji před vnějšími vlivy. Vybrat si můžete hned ze tří variant!

Tělové scruby

Vyčistěte a prokrvte unavenou pokožku! Na jejím povrchu se hromadí odumřelé kožní buňky, které mají za následek zašedlou pleť. Rozzařte ji pomocí pravidelného používání peelingu, jež výrazně zpomaluje proces stárnutí pokožky a zajistí rovnoměrnou obnovu kožních buněk. Peeling používejte na navlhčenou pokožku a ideálně jednou za týden, abyste kůži nezbavili keratinu, který ji chrání před dehydratací. Nabídneme vám možnost výběru ze čtyř voňavých scrubů!

Pro vaši pleť:

Pleťové oleje

Kde se nejvíce projeví únava? Na pokožce obličeje, která je poté mdlá a bez jasu. Naše oleje jsou speciálně připravené pro všechny typy pokožky a každý obsahuje svůj unikátní bylinný macerát. Oleje používejte vždy na navlhčenou pleť, abyste v ní uchovali vlhkost. Opět můžete volit mezi třemi druhy.

Pleťové masky

Pomozte pleti k rychlejší regeneraci pomocí pleťových masek, které hloubkově vyčistí pleť a zároveň fungují jako lehký peeling. Zbavíte se tak prachu, mazu i nečistot, které se utáboří hluboko v pórech a ucpávají pokožku. Masky jsou skvělým produktem pro důkladnou očistu pleti a její zdravý vzhled. V nabídce máme tři jílové masky vhodné pro různé typy pleti.

Hydroláty

Hydroláty jsou doplňkem, avšak i základem pro výše uvedené produkty. Pleti poskytnou potřebnou hydrataci při kombinování s olejovou péčí a jsou skvělou tekutou složkou pro rozmíchání jílových masek. Samozřejmě je můžete používat jen tak v průběhu dne i pro osvěžení. Najdete u nás i několik neobvyklých druhů!

 

Myslím, že jste na mně připraveni! 

S láskou,

Váš milovaný Podzim ♥

 

 

20.9.2021
Almara Soap
Péče o tělo